25-30.06.2012 r. Rimini we Włoszech - Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Italy Cup 2012 z udziałem UKS Victoria Gaj - jesteśmy najlepsi. To już XII edycja Turnieju, my jesteśmy tu po raz trzeci. Rozpoczynamy turniej. Pierwszy mecz z drużyną z Austrii - DFC Leoben, dobre rozpoczęcie, zwyciężamy zdecydowanie 4:0 zapowiada się "niezły" Turniej. Drugi mecz nieco cuci nasz zapał, starcie z zespołem Lake Hill Storm - USA, trudne spotkanie, ale zwycięske 2:1. Trzeci mecz, przeciwnik Italia Select Academy z Włoch, drużyna w pełnej mobilizacji zwycięża 5:0. Czwarte spotkanie, decyduje o wejściu do finału, przeciwnik Pol. Junior Coriano - Włochy, tracimy bramkę w 10 min., to chyba rozdrażnia naszą drużynę, następne pięćdzisiąt min. jest nasze - strzelamy dziewięć bramek 9:1! - to jest nasze najlepsze spotkanie. Ostatnie grupowe spotkanie to juz formalność, pokonujemy zespół z Holandii - OJC Rosmalen 4:0. Finał, ponownie spotykamy się z zespołem Lake Hill Storm - USA, teraz już pełna koncentracja, 2:0 do przerwy, zdecydowana przewaga, mnóstwo wypracowanych sytuacjii. W drugiej połowie starcie naszej bramkarki, Katarzyny Nowak z napastniczką Lake Hill Storm w 'szesnastce', rzut karny dla przeciwniczek, świetna obrona naszej bramkarki, wytrzymała jeszcze 5 min., musi zejść z boiska, starcie kończy się szpitalem i w efekcie prostowaniem nosa, finał kończymy w dziesiątke, ale wytrzymujemy do gwizdka końcowego, zwycięstwo 2:0!!!
UKS Victoria Gaj: Banaś Alicja, Biskup Angelika, Ćwięczek Sylwia, Gozdecka Magdalena, Guzik Paulina, Kamieńska Angelika (Wanda Kraków), Kowal Urszula, Nowak Katarzyna, Pelcel Aleksandra, Stafińska Klaudia, Staszczak Klaudia, Szefer Zuzanna, Walas Magdalena, Wcisło Paulina