14.01.2012 r. w Głogówku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-19 z udziałem UKS Victoria Gaj (Banaś Alicja, Ćwięczek Sylwia, Kaim Katarzyna, Kowal Urszula, Łagowska Aleksandra, Grzywińska Gabriela, Kamieńska Angelika). W finałach wystąpiło 5 zespołów. Pierwszy mecz, na otwarcie turnieju, z zespołem UKS Medan Gniezno. Spokojna gra, prowadzona pod naszą kontrolą, zwycięstwo 2:1. Drugie spotkanie z AZS UJ Kraków, znany rywal, z rodzimego podwórka. Początek spotkania i trzy poważne błędy, ukarane stratą 2 bramek, pierwsza minuta 0:1, trzecia minuta 0:2. Rozpoczyna się "pogoń", bramka kontaktowa 1:2. Zespół walczy mniej myśli o obronie, nastawia się na atak i ... traci 3 bramkę. Po kilku minutach znów bramka kontaktowa, po błędzie bramkarki AZS UJ Kraków robi się 2:3. Mecz staje się wyrównany, zdobywamy 3 gola - 3:3. Dalej zacięta walka. Ostatnia minuta, dwie wyśmienite interwencje naszej bramkarki, 6 sekund do końca, nasza kontra, G. Grzywińska wyprowadza piłkę U. Kowal strzela w ostatniej sekundzie meczu - gol!!! Wygrywamy 4:3. Świetny mecz Urszuli Kowal zdobywczyni 4 bramek. Trzeci mecz z drużyną Rolnika Głogówek, dla Głogówka to mecz o "wszystko" zwycięstwo daje im praktycznie I miejsce - przeciwniczki są zdecydowanie szybsze, grają lepiej, co przynosi im zwycięstwo 5:0, byliśmy słabsi. Ostatnie nasze spotkanie z zespołem Gol Częstochowa, po dość niespodziewanym remisie Rolnika z AZS UJ, otworzyła się szansa na zwycięstwo w turnieju. Zacięta walka, mecz rozpoczyna się po naszej myśli, zaczynamy od prowadzenia 1:0, gra staje się wyrównana, tracimy bramkę, jest 1:1, po kilku minutach znów wychodzimy na prowadzenie 2:1. Mijają dwie minuty - wykonujemy rzut wolny pośredni, gol!!! - sędzia nie uznaje bramki! Częstochowa rusza do ataku i zdobywa bramkę jest 2:2, i po chwili przeciwniczki mają kilka świetnych sytuacji - kilka razy super interweniuje nasz bramkarka, cztery razy ratuje nas słupek! My odpowiadamy kilkoma strzałami, niestety żaden nie trafiają w światło bramki. Mecz kończy się wynikiem 2:2, co daje nam srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-19, to chyba było nasze najlepsze spotkanie. Alicja Banaś zostaje najlepszą bramkarką turnieju, Urszula Kowal zdobywa 6 bramek - to największa liczba goli zdobytych w turnieju. Rozpoczynając turniej pewnie srebrny medal "wzięlibyśmy w ciemno". Teraz jest mały niedosyt. Było blisko.

Victoria - Medan 2:1