Kraków 01.12.2012 - niech żałują, Ci którzy nie są z nami - NAJLEPSZYMI!!! Banaś Angelika, Biskup Angelika, Czort Magdalena, Gozdecka Magdalena, Kozieł Emilia, Kuś Joanna, Radwańska Magdalena, Pelcel Aleksandra, Porosło Wiktoria, Pyzik Magdalena, Staszczak Klaudia, Wcislo Paulina, zwycięstwo w turnieju eliminacyjnym i awans do Finałów Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Pokonaliśmy wszystkich,jestśmy NAJLEPSI!!! Pierwszy mecz z Andrusami Lipnik łatwa wygrana 6:0, drugie spotkanie przeciwko Bronowianka II Kraków - 12:0 macz do jednej bramki-zdecydowane zwycięstwo, trzeci mecz Naprzód Sobolów w pierwszej połowie wyrównana gra do przerwy prowadzimy 1:0, po zmianie stron gra się uspokoiła wygrywamy 6:0, ostatnie decydujące spotkanie z Bronowianką I i mecz horror prowdzimy 2:0, 20 sekund przed przewą tracimy gola, jest 2:1, rozpoczyna się II połowa, 6 min. po przewie Bronowianka wyrównuje na 2:2, gra wywównana, 3 min. do końca spotkania, błąd w obronie i przegrywamy 2:3, zostają trzy minuty do końca walka o wszystko podnisimy się - dominujemy 30 sek. do końca, wyprowadzamy akcję - gol!!! - remis 3:3 dający nam zwycięstwo, jesteśmy NAJLEPSI W MAŁOPOLSCE!!!!! GRAMY W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI!!!

Bronowiank I - Naprzód 3:1
Andrusy - Victoria 6:0