Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-14
W dniach 8-9.02.2014 w Myślenicach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Futsalu Kobiet U 14. W Mistrzostwach udział brało dziesięć zespołów z całej Polski, podzielonych na 2 grupy. Grupa A: AP Tygryski Świętochłowice, KS Bronowianka Kraków, UKS Victoria Gaj, Rekord Bielsko Biała, MKS Kresowiak-Orion Siematycze. Grupa B: Sztorm AWFiS Gdańsk, UKS Sprinter Kłaj, UKS Akademia Futsalu MPEC-Hased Tarnów, LKS Rolnik B. Głogówek, MOSiR Siemiatycze. Pierwsze spotkanie z zespołem Bronowianka Kraków - falstart porażka 2:8, drugi mecz zdecydowanie lepszy i zwycięstwo 7:1 z ekipą Kresowiak Orion-Siemiatycze, trzecie spotkanie równie skuteczne zwycięstwo 4:1 z zespołem Rekordu Bielsko-Biała, czwarty mecz grupowy decydujący o awansie do półinału i tu niestety porażka 2:9 z Tygryskami Świętochłowice. Przyszło nam grać o piąte miejsce z zespołem Kłaj Sprinter: zacięty mecz do ostatniej minuty, niestety przegrany 1:2, bramkę tracimy w ostatniej minucie. Zajmujemy VI miejsce w turnieju - jest to i tak bardzo dobry wynik, cały turniej graliśmy tylko szóstką zawodniczek.
Mistrzem Polski U-14 został zespół Sztormu Gdynia wygrywając w finale z AP Tygryski Świętochłowice 3:2.
UKS Victoria Gaj: Pyzik Katarzyna, Mrozek Joanna, Surówka Izabela, Janusik Weronika, Jurka Sonia, Suder Wiktoria.
Trener: Radosław Piwowarczyk, Marcin Woźniak.
Bronowianka Kraków - Victoria Gaj 8:2