Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-18
W sobotę 19.04.2014 w Tychach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Futsalu Kobiet U 18. Siedem zespołów podzielonych na dwie grupy rozegrało mecze między sobą. Po fazie grupowej dwie najlepsze ekipy awansowały do półfinałów, zespoły z trzeciego miejsca zagrały mecz o 5 miejsce. W grupie "A" po dwóch zwycięstwach 9-0 nad KS Rysy Bukowina Tatrzańska, oraz 3-2 nad Rekordem Bielsko-Biała w półfinału z pierwszego miejsca awansowały zawodniczki Rolnika B. Głogówek. Drugie miejsce zajął Rekord B. Biała pokonując 12-2 ekipę z Bukowiny Tatrzańskiej. W Grupie „B” najlepszy okazał się klub ISD AJD GOL Częstochowa wygrywając wszystkie mecze. My zajeliśmy drugą pozycję przegrywająć po niezłym meczu z zespołem Gol Częstochowa 3:7, remisując z Polonią Tychy 2:2, wygrywając z LKS Szaflary 13:0. W półfinale zagraliśmy z ekipą Rolnika B. Głogówek ulegając zdecydowanie 8:2. Mecz o III miejsce zaczął się dla nas bardzo dobrze, do przerwy prowadziliśmy 3:1. Niesty w drugiej połowie małe rozluźnienie, za dużo błędów i porażka 3:5, co w efekcie dało nam IV miejsce MMP w Futsalu U-18.
UKS Victoria Gaj: Kowal Urszula, Walas Magdalena, Kaim Katarzyna, Nieciąg Aleksandra, Kuś Joanna, Staszczak Klaudia, Pelcel Aleksandra, Szefer Zuzanna.
Trener: Radosław Piwowarczyk, Marcin Woźniak.
Gol Częstochowa - Victoria 7:3